Naujienos ir akcijos

 

Jaunavedžiams!

Visiems jaunavedžiams, kurie organizuos vestuvių pobūvį viešbutyje "Šiaulių krašto medžiotojų užeiga" suteiksime pirmajai nakčiai nemokamą kambarį! Viešbutis jaunavedžius pavaišins šampanu ir sukurs nuostabią atmosferą ir neišdildomą pirmosios nakties įspūdį!

 

Akcija galioja visus 2013 metus!  Daugiau informacijos telefonu: +370 41 524 526 arba el. paštu: info@hoteluzeiga.lt

Plačiau »

Pramogaukite Apollo boulinge!

APSISTOJUSIEMS VIEŠBUTYJE IR NORINTIEMS PAPRAMOGAUTI, MES DOVANOJAME APOLLO BOULINGO KVIETIMUS!

Šį vakarą vėl nelįsite iš kambario? Jungsitės TV kanalus? Maigysite kompiuterį? Geriau ateikite į APOLLO boulingą prekybos ir pramogų centre "Akropolis"! Tai didžiausias ir populiariausias boulingo tinklas Lietuvoje: jaunimo, šeimų ir verslo partneri pamėgti kėgliai, biliardas ir kiekvieną sezoną nauja virtuvė!

Pažaisit, pavalgysit ir pailsėsit!

Rezervuokit takelį ar stalą jau dabar: tel. (41) 210 222

Iki susitikimo APOLLO boulinge!

Daily Card nuolaidos!

Su Daily Card kortele taikoma 15% nuolaida restorano sąskaitai (dienos pietums nuolaida netaikoma), viešbučio kambariams, konferencijų salės nuomai.

Nuolaida taikoma tik Kortelės turėtojui, kurio vardu ji išduota. Akcijų metu ar prie kitų esančių nuolaidų Daily Card nuolaida netaikoma ir nesumuojama su kitomis tuo metu esančiomis nuolaidomis.

Eurpos vyrų krepšinio čempionatas

 

2011 metų rugpjūčio pabaigoje - rugsėjo pradžioje viešbutyje "Šiaulių krašto medžiotojų užeiga" Europos vyrų krepšinio čempionato metu gyveno Vokietijos, Prancūzijos, Serbijos ir Izraelio komandos!

Plačiau »