Poilsis sodyboje "Villa Valda"

Jei Jums nusibodo miesto triukšmas ir pasiilgote poilsio ir ramybės atokiai nuo visų, maloniai kviečiame apsilankyti sodyboje "Villa Valda", kuri yra Pakalnės 46, Rusnėje!    Nuostabia gamta, gražiomis kompozicijomis dekoruota privačia vilos aplinka, galėsite mėgautis tik su draugais ar šeima. Jūsų ramybės ar linksmybių nedrums jokie pašaliniai asmenys. Vakarus galėsite leisti pavėsinėje, šalia kepant šašlykus ar kepsnius. Karščio mėgėjai gali kaitintis tradicinėje pirtyje ir atsigaivinti šalia esančiame lauko baseine.

Sodyboje ramybė, tyras oras, vaizdingas kraštovaizdis, didžiulis tvenkinys mėgstantiems pažvejoti ir paplaukioti kateriais.

Vilą supa didelė sutvarkyta privati valda. Poilsiautojams garantuojamas saugus poilsis, nes sodybos teritorija aptverta, stebima vaizdo kameromis ir pašaliniai asmenys į ją patekti negali. Sodyboje laukiamos šeimos su vaikais, žvejai, jaunavedžiai norintys romantiškai praleisti medaus mėnesį, poilsiautojai mėgstantys tiek aktyvų, tiek ramų poilsį. Visuomet smagu ištrūkti iš miesto, pabėgti nuo darbų, pabūti gražioje gamtoje ir praleisti puikiai laiką.  

JŪSŲ PATOGUMUI SODYBOJE YRA:

3 dviviečiai kambariai su praustuvais ir tualetais kiekviename kambaryje (6 asmenys) su praustuvu ir tualetu

1 keturvietis kambarys su praustuvais ir tualetais kiekviename kambaryje (4 asmenys)

Bendras dušas

Suomiška pirtis

Dengtas lauko baseinas

Erdvi pavėsinė (talpinanti iki 30 asmenų)

2 kateriai: "Simona" ir "Beatričė"

Virtuvė

Lauko kepsninė

Vaikams įrengtos supynės, smėlio dėžė

 

 

SODYBOS "VILLA VALDA" NUOMOS KAINŲ IR PAPILDOMOS INFORMACIJOS TEIRAUTIS:

Tel.: +370 698 79670 arba el. paštu asta@hoteluzeiga.lt

Užsakymai priimami darbo dienomis nuo 8.00 val iki 17.00 val.

*Sodyba nuomojama tik visa iki 10 asmenų.