Paslaugos

Siekiame kuo sklandesnės Jūsų viešnagės, tad Jūsų patogumui teikiame žemiau išvardintas paslaugas.

Baseinas ir pirtis

Visi Šiaulių krašto medžiotojų užeigos viešbučio svečiai nemokamai gali naudotis baseinu, o už papildomą mokestį suomiška pirtimi. Jaukiai įrengtas priešpirtis pritaikytas patogiai atsipalaiduoti 12-os žmonių kompanijai. Na, o kad maloniam Jūsų vakarui nieko netrūktų, galite užsisakyti vaišių iš Medžiotojų užeigos restorano. Be to, Jūsų patogumui teikiame rankšluosčių nuomos paslaugą bei galimybę viešbučio registratūroje įsigyti higienos priemonių rinkinių.

Treniruoklių salė

Šiaulių krašto medžiotojų užeigos viešbučio svečiams dieną pradėti siūlome aktyviai, ir kviečiame apsilankyti nuliniame aukšte įsikūrusioje treniruoklių salėje. Ja galite naudotis be jokio papildomo mokesčio.

Rūbų skalbimas ir lyginimas

Prireikus rūbų skalbimo, sauso rūbų valymo ar lyginimo paslaugų, kreipkitės į viešbučio registratūrą ir mūsų personalas tuo pasirūpins. Tiesiog sudėkite pageidaujamus skalbti rūbus į kambario spintoje padėtą specialų maišelį, užpildykite informacinį lapelį, ir visa tai atneškite į registratūrą. Jūsų patogumui galime atlikti ir skubų rūbų valymą. Šios paslaugos teikiamos tik darbo dienomis, joms taikomas papildomas mokestis.

Kopijavimo, skanavimo ir surišimo paslaugos

Šiaulių krašto medžiotojų užeigos svečių patogumui, visomis savaitės dienomis, viešbučio registratūroje, už papildomą mokestį teikiame kopijavimo, skanavimo bei dokumentų surišimo paslaugas.

Neradote dominančios paslaugos? Kreipkitės į viešbučio registratūrą ir mes pamėginsime Jums padėti!

Meniu